En halua nähä

Oon ajautunut epämiellyttävää tunteeseen meistä
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

liuskis läyskis lepakoilla taitaapi mennä ny huonosti supsul ja rupsul ;D

Äänestä

Parempi se on jättää varattu rauhaan. Ei tee sinullekaan hyvää touhuta salassa. Joten anna olla.

Äänestä
  • Pimeessä peiton alla. Sorry, nämä on niin ihania nämä rakkautta rajoittavat käskyt.

    Äänestä

  • Oletko lukenut Nicci French "roskakirjan" Pimeyden syli?
    (Se tuli muutama vuosi sitten erään naistenlehden tilaajalahjana äidilleni, joka ei kuitenkaan sitä lukenut.)

    Äänestä

Onko kännykkä taskussa? Et aio tarkastaa sähköpostien saapumista ruudulta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taskussa kirjoitti:

Oon ajautunut epämiellyttävää tunteeseen meistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu