Hyvää lauantaita

miehelle söpölle. En enää tiedä kuinka kauan jaksan.
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvää lauantaita suloiselle kumppanille!

Äänestä

hyvää iltaa Söpikselle naiselle...

Äänestä

Ööö...elä tee mitään!!

Äänestä

No ei sinne vessaan nyt niin pitkä matka ole...:)

Äänestä

Miksi et voi vain sanoa mitä ajattelet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielevimenevi kirjoitti:

miehelle söpölle. En enää tiedä kuinka kauan jaksan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu