Miten sitten käy eläkeläisten ja kansalaisten joilla ei ole pankkikorttia , verkkotunnuksia tai älypuhelinta jos tuo op pankki lyö luukun kiinni kun on juonella saanut kalastettua nordean entiset asiakkaat ?
"kaupunkilainen "
2
204
Vastaukset
- KaikkiAsiatPaskotaan
On vaikea ennustaa varmasti miten käy ihmispoloisten, mutta pari tarkentavaa kysymystä:
1. Onko OP lopettamassa?
2. Onko se juoninut Nordean asiakkaat itselleen?
3. Jos on, niin miksi se sitten lopettaisi, kun on saanut lisää asiakkaita?
4. Miksi ei ole kansalaisella pankkikorttia?
5. Miksi ei ole verkkotunnuksia?
6. Onko puhelintakaan? Tavallinenkin käy.
7. Miksi kaikki asiat paskotaan? Sehän se selävä juttu kun nordea lopetti haukiputaalla niin osuuspankki lisäs aukioloaikoja ja nyt on luukku lähes täysin kiinni . Ei ole kaikilla kansailaisilla kännyköitä ja läppäreitä ei niitä siihen aikaan ole olemassakaan kun sinun hyvinvointiasi on rakenettu olit vielä hiekkapakalla paskat housusa ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424310
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1374075- 643726
- 883562
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333537Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe653351- 862921
- 542835
- 252626
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142344