Mä ihan totta rakastan sua

Ja mun ois purettava nää paineet jonnekin.
Mites rakkauden nimissä, intohimoisen rakkauden?
7166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

riippuu kelle tää menee? vois nähdäkin yhtä miestä tänään :)

Äänestä

mä tunnen intohimoa harvoin

Äänestä

Hoitelet itsesi itse siihen saakka et nähdän :)

Äänestä
  • En ole näkemässä ketään tämän vuoden puolella ja tuskin ensi vuonnakaan. Tällä hetkellä kaikki on loppunut. Muutos arkisin voi vain muuttaa tilanteen muuksi.

    Äänestä

  • Missä voi asua niin ettei näe ketään koko vuonna?

    Äänestä

  • Ohimennen voi nähdä, mutta ei mitään muuta

    Äänestä

Jos sä rakastat mua, intohimoinen rakkaus sopii mulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikävänkoura kirjoitti:

Ja mun ois purettava nää paineet jonnekin.
Mites rakkauden nimissä, intohimoisen rakkauden?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu