Tällainen tapaus tällä kertaa
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14537798/tojokuskin-sikaili-kehalla#comment-87004276
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14537798/tojokuskin-sikaili-kehalla#comment-87004276
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
En ollut varma autosta, onko tojo vai joku muu hiirulaismainen auto, mutta tuo papparainen oli kyllä ilmiselvä tojopappa niin että kai se joku vanha korolla oli.
Yhtälö on meille sosiaalitoimessa liian kun tuttu: kolmoskehän lähiöt, Corolla, kenties vielä.viina, velat ja työttömyys ovat usein läsnä silloin kun pienen ja kiusatun ihmisen hätä purkautuu hallitsemattomana raivona.
Käsittämätöntä kyllä. Kyllähän meitä muitakin ottaa päähän vaappuvat ja köröttelevät itäkinnerit mutta ei sentään koskaan alennusta kiusaamaan.
aito ja oikea trollipoju linkitti palstalle oman aloituksensa johon oli pelkästään itse vastaillut. Samalla lailla tässä ketjussa tämä mielipide on selvästi ainoa jota trollipoju ei ole kirjoittanut. Voi kuinka nolo oma trollipojumme onkaan vaan mitäpä sitä ei tekisi palkkansa eteen. Konserni- ja maahantuojatasolla kannattaisi kyllä miettiä kaksi kertaa ennen kuin palkkaa mielenterveyspotilasta trolliksi.
Ei, olet väärässä. Ongelmilla on tosiaan tapana kertyä. Toyota, isot huoltolaskut, ylivelkaantuminen, perheen hajoaminen. Lopussa on alkoholismia, huumeita, asunnottomuutta.
no hei- ocupelle taas täällä hei. säikyttelen lapsia eteläsuomen alueella ja paljastelen itseäni ihmisille ja pissaan housuuni kun on niin maaninen meno. minulla on vakava maanisdepressiivinen mielenterveys ongelma ja trollailen täällä kymmenillä eri nimimerkeillä kuten ilta-sanomien autopalstallakin jossa poistatan vw konsernin himmeleitä mollaavat viestit ja japanialaisia autoja kehuvat viestit. olenhan sairas ihminen mutta koittakaa ymmärtää, OLEN VAIN KATEELLINEN JAPANIALAISEN AUTOJEN OMISTAJILLE!!!!