Mazda3 jarrut!!

takapaloja on jo 3 kertaa yritetty hiljentää! eivät pääse liikkumaan satulassa tarpeeks hyvin? eli ei auta vaikka palat vaihtais. v**un ärsyttävää!!!
41104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Luitko ihan koulun kirjastossa vai tuleeko isille tuulilasi?

Siis jos kirjoittamallasi halusit jotain vastauksia tai keskustelua, niin en kyllä ymmärtänyt mitä??

Äänestä
  • ...eli onkos muilla havaintoa noista takajarruist? jos vaikka sais keskustelua aikeseks? ehkä?

    Äänestä

  • sama jäbä kirjoitti:

    ...eli onkos muilla havaintoa noista takajarruist? jos vaikka sais keskustelua aikeseks? ehkä?

    vika on mun 3mosessa.Takajarruista lähtee ajoittain samanlainen ääni kuin jarrupalat olisi loppuunkuluneet,ajettu 7500km 1,6 sedan.Korjaamolla vain todettiin että nykypäivän jarrupaloissa kun ei saa olla asbestia niin palat ovat liian kovat,niin siitä se ääni tulee.

    Äänestä

loppuu se avautuminen! ps. faijalle tulee tekniikan maailma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


earit korviin kirjoitti:

takapaloja on jo 3 kertaa yritetty hiljentää! eivät pääse liikkumaan satulassa tarpeeks hyvin? eli ei auta vaikka palat vaihtais. v**un ärsyttävää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu