gefina

mikä lääke tämä gefina oikein on?.ja paljonko se maksaa?.käytän itse rogainea sillä on pysynyt kaljuuntuminen kurissa,mutta ei se juuri lisää hiusten kasvua.
2811
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se on saatana eturauhasen liikakasvua pienentävä rinnakkais lääkemolekyyli sama kun proscar ja propecia. Tarviiko kysyä vittu samoja kysymyksiä uudelleen kerta toisensa jälkeen kun jokaiseen kysymykseen on jo olemassa vastaus, mm. Gefinan hintoihin.. ja jollei palstalta lpöydy voi netistä etsiä helposti itsekkin!!! tumpelo

Äänestä
  • Jooh, tänne pitäisi saada joku FAQ, ettei Vicmo kilahda toista kertaa :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


man kirjoitti:

mikä lääke tämä gefina oikein on?.ja paljonko se maksaa?.käytän itse rogainea sillä on pysynyt kaljuuntuminen kurissa,mutta ei se juuri lisää hiusten kasvua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu