luokkakuva

Miks oot sit ollut laiha kun oot edelleen tosi laiha? T. Kauhistuttaa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täh???? No en mä nyt koskaan mitenkään erityisen ylipainonenkaan ole ollut. Aika normi ollut aina, nyt ehkä aavistuksen liian laiha.

Äänestä
  • En mä sitä meinannutkaan, sori. Miten pysyt tuollaisena?

    Äänestä

  • En ole vaan taipuvainen lihomaan. Mitä luokkakuvaa sä oot katsellut ku eihän me olla koskaan samalla luokalla oltu????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


älänyt kirjoitti:

Miks oot sit ollut laiha kun oot edelleen tosi laiha? T. Kauhistuttaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu