Canonball tuomiolla

Väärin !!!!!!! Väärä tuomiooo. Sipilääää

Ei jengi oo rikollista
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hanki lääkitys urpooooo

Äänestä

Suuret yhtiöt vievät verorahoja miljarditolkulla veroparatiiseihin. Nyt kun joku ryhmä ottaa ohi muutaman sataatuhatta niin media kirkuu. Yhdestä tuomiosta monet uutiset .
Siksipä näitä jengejä ei kuriin saadakkaan. Poliisi ei voi toimia koska silloin pitäisi kaivella isojen herrojen tomia myös.
Tai voisi tietysti muttei jostain syystä näitä Huhtamäkiä eikä yksityisten terveystalojen pomoja näy käräjillä.
Meille köyhille koitetaan saada joku jota vihata , mutta suurrosvot se ei voi olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kake-kamala kirjoitti:

Väärin !!!!!!! Väärä tuomiooo. Sipilääää

Ei jengi oo rikollista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu