Syököön mulkosilmäpoika omat pallinsa ja imeköön parsaa
Mulkosilmäpoika pudotettiin pallilta!!!
kusipölli
653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Aikasakko olisi kuulunut Hamiltonillekin, oikaisi ilman kenenkään aiheuttamaa syytä ja sai huomattavan etumatkan. Verstappen pakotti Rosbergin oikaisemaan, siitäkin olisi kuulunut Verstappenille rangaistus. Räikkösen ja Hulkenbergin kolarointia en nähnyt kunnolla, onneksi ei tullut Räikköselle rangaistusta eikä jotunut keskeyttämään, turha renkaiden vaihto pilasi palkintosijan.
Perstappen on parasta mitä formuloille on tapahtunut 20 vuoteen. Perstappenin vuoksi katson nykyään kaikki F1-kisat. Näitten kokeneitten kermapersejermujen itkua ja parkua on mukavata katsella ja kuunnella tiimiradiosta.
Sama juttu. Ainoa valopilkku forumloissa.
Siirtykää katsomaan romurallia, sopii paremmin odotuksiinne.
Totta! Herrasmiesten jonoajosta on turha kanavapakettia maksaa pikavipeillä ja olla jouluna veloissa! - turhaan!
Itse maksan maikkarin kanavapaketin aina maaliskuussa pikavipillä. Tälläkin hetkellä on nafti tonni pystyssä vippaajalle. Sossusta en saa mitää, kateellisille tiedoksi.
Nyt sitten Vettel tiputettu peräti viidenneksi, Ricciardo kolmas ja Verstappen neljäs. Verstappen tehnyt jatkuvasti vaarallisia ohituksia ja estänyt muita ilman rangaistuksia, Vettel yhdestä liikkeestä saa peräti 10s aikasakon. Verstappen oli kahdesti aiheuttaa kolarin Rosbergin kanssa, vain Rosbergin väistö esti kolarit, silti ei taaskaan mitään rangaistusta.
Ja mitä pahaa on etusormen heristämisestä Verstappenille, täysin aiheellista, nyrkkiä on näytetty useinkin ilman seuraamuksia.
http://www.iltalehti.fi/formulat/2016110122551689_fo.shtml