Tuli mieleeni

sellainen asia, että olisinko minä sinulle vain laastari. Henkinen yhteys tuntuu niin vahvalta ja ikävöin sinua paljon.
685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et olisi.

Äänestä

Riippuu siitä kuka oot? A oli omaa luokkaansa jota laastaroin Jllä, anteeksi vaan. Ei ollut tarkoitus, mutta niin siinä kävi. Nyt ei ole kumpaakaan eikä haittaa. Laastaroinnille ei enää tarvetta.

Äänestä

En pidä ihmisiä laastareina. Minusta meillä on hämmästyttävä yhteys. En voi käsittää miten paljon "näet".

Äänestä

Minä en tarvitse laastaria.
Tunnen voimakasta yhteyttä häneen..
N>M

Äänestä

Et olisi. Ei ole käynyt mielessäkään. Ihmeellisiä sattumuksia vain?.

Äänestä

Miehet on perseestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitävastaisit kirjoitti:

sellainen asia, että olisinko minä sinulle vain laastari. Henkinen yhteys tuntuu niin vahvalta ja ikävöin sinua paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu