must be !!!

nahkapenkki, nahkaratti, nahkakeppi, luistonesto, takaaveto, kaarreajoavustin, mukiteline, meikkipeili, suksiluukku, audi
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja poikaystävällä kunnon nahkatatti, jota on ajaessa hyvä roplata......

Äänestä

Ajaessa ei aina huomaa mihin keppiin tarttuu. Toisesta kiihtyy auto ja toisesta kundikamu.

Äänestä

Mustaheppi

Äänestä

täällä taas seksuaalivähemmistö kirjoittelee poikakavereittensa moloista :D skodalla ajavat vain puppelipojat ;)

Äänestä

rinkulat keulalla, muistakaa ne rinkulat keulalla! ilman niitä ei olymppiavolkkari ole olymppiavolkkari ensinkään. rinkulat keulalla jumankauta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihana.audi kirjoitti:

nahkapenkki, nahkaratti, nahkakeppi, luistonesto, takaaveto, kaarreajoavustin, mukiteline, meikkipeili, suksiluukku, audi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu