mistä olet katkera?

oliko nainen pettymys suurin.... kaunis ja aivoton.
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En minä ainakaan.

Outoja viestejä ikävässä.

M>N

Äänestä
  • ...tai mistä sitä tietää mitä selvii.

    Äänestä

  • Sehän voi olla että saakin lopullisen irtioton, eikä tartte sitten enää miettii mistä helvetistä oikein oli kyse.

    Niin kauan kuitenkin <3

    Äänestä

  • häntävain kirjoitti:

    ...tai mistä sitä tietää mitä selvii.

    Minun hän on ainakin kaiken tuollaisen " selviämisen " yläpuolella mitä sinä tarkoitit, en kannata yleensäkään pirujen maalaamista seinille enkä pahan ajattelua enkä puhumista mikäli aihetta ei ole.

    Äänestä

  • häntävain kirjoitti:

    Sehän voi olla että saakin lopullisen irtioton, eikä tartte sitten enää miettii mistä helvetistä oikein oli kyse.

    Niin kauan kuitenkin <3

    ei katkeruus piinaa. Hyvää päivän alkua!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lyhennämekko kirjoitti:

oliko nainen pettymys suurin.... kaunis ja aivoton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu