hei! Olemme lähdössä 8.1 Cancuniin All Ritmo-hotelliin, ja huonetyyppinä on junior sviitti. Olisi mukavaa kuulla muiden kokemuksia kys. hotellista.
Millaista on ruoka, millainen ranta, onko hotellilla tapahtumia jne.
Entäpä onko hotellilla jonkinnäköinen kauppa josta saa ostettua esimerkiksi tupakkaa, ja jos on niin mitä esimerkiksi tupakka-aski maksaa? kuvista olen päätellyt että hotellilla on kaksi uima-allasta (toinen ilmeisesti sisä-pihalla) sekä vesipuisto.
Millaisia aktiviteettejä on ollut? entä henkilökunta, kaiken saa kertoa!
Kiitos jo etukäteen!
All Ritmo Cancun - kokemuksia
myöslähdössä
2
245
Vastaukset
- CancuninAuringossa
Kyseisessä hotellissa toinen viikko starttasi juuri, majoituksena junior sviitti ja tosi tyytyväisiä olemme avomiehen kanssa olleet :). Ranta on aika pieni, mutta se siivotaan päivittäin ja tarjoilijat kantavat rantatuoleihin asti juomaa. Henkilökunta on ystävällistä ja buffet on mukavan monipuolinen. Myös aktiviteetteja löytyy jonkun verran ja hotellin retkimyyjiltä saa retkiä vähän halvemmalla kuin matkanjärjestäjältä :)
- Cancuniiiin
Minkä hintaisia retket ovat suunnilleen? Onko millaista ruokaa? Kaikkea saa kertoa, alle kk lähtöön:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1708436KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527590Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei743874Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521603652Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183044Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542775Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432050- 1262046
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211731