harvia Club Combi

Miten toimii Harvian Club combin höyrystin?
Kiuas yhdistettynä höyrylaitteeseen...mikä on idea?
Onko kellään tietoa?
11075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni on Harvian Senator Combi-höyrystinkiuas, josta meillä on erittäin myönteiset kokemukset. Kiuasta voi käyttää joko normaalina sähkökiukaana tai yhdessä höyrystimen kanssa, jolloin ei välttämättä tarvitse edes heittää löylyä.
Varsinkin vaimo ja lapset pitävät kiukaasta, koska saunan lämpö voidaan pitää melko matalana (60 astetta) ja siltin siellä on mukavan kostea ilma.

Kiukaassa on vesisäiliö, josta vastuksen avulla höyrystetään vettä. Kiuasta ohjataan erillisellä keskuksella, josta valitaan haluttu lämpötila ja kosteus. molemmille on luonnollisesti omat anturinsa löylyhuoneessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoa kaipaava!! kirjoitti:

Miten toimii Harvian Club combin höyrystin?
Kiuas yhdistettynä höyrylaitteeseen...mikä on idea?
Onko kellään tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu