Miten voi hakata sen kolmannen Seymourin kun se aina saa laitettua kanveesiin ne mun pelurit?? sille tulee jostain syystä ainakin 4 vuoroa peräkkäin niin ottaa päähän.
FFX Seymour apua
666
7493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Helpointa olis kehittää äijjii
Monestikkohan tähänki olen antanu ohjeita:D
Elikkä ekaks kannattaa ehdottomasti pistää Haste Yunalle ja jollekki tyypille, jolla on paljon energiaa, kuten tod.näk. Auronilla tai Wakalla on. Sitten Yunalla pistät Protectia niille tyypeille joilla sitä energiaa on, Lululla heität Bion seymourille niskaan ja sit vaan aeonien overdrivejä kasa perään.
Toivottavasti onnistuu:)
ja vedä sille seymorille zombieta, ni se ei voi tehä itellee sit full lifee ku despellin jälkee. siit saat itelles vuoron lisää.
kehitä äijiäsi loputtomiin jos et muuta keksi, melkein kukaan ei juutu tuohon kohtaan. Ole luova!
käytä yojimbon zanmatoa kun yojimbolla on overdrive ja anna kaikki rahasi. niin minä sen päihitin heti yunan ensimmäisellä vuorolla
Zanmaton käyttämises ei oo mitää järkee liia helppoo
mite ihmeessä voitte hävitä seymorille?!?!?!
musta ne oli niin naurettavan helppoja tappeluita..