Rakastan sua!!!

Eikä tulis mieleenkään edes läpällä panna ketään muuta!!! Ihan sama mitä jengi väittää tai tyrkyttää...
11101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Joku sekos xf

Äänestä
  • Oon ollu sekasin jo PITKÄÄN!!! <3

    Äänestä

Rakkaus ei lupaa! Se vain on. Kokeile ensin ennenku sekoot tai machoot ommaat tms mite käytte yhtee

Äänestä
  • Ei+tarvii+koittaa+mtn...+Tiiänet+oltais+100%+täydelliset+toisillemme+<3

    Äänestä

Joo älä sotke mua enää näihin sekojuttuihis

Äänestä
  • En sotkemaan - tykkään hiljaa... Nytkin voisin ollamuualla kun ikävöimässä yksin --- MUT TÄÄ ON KAI SE MITÄ HALUUN??!!?? Haluun sen kanssa naimisiin, lapsia, asuntolainan, jakaa perinnön, vanhuuden, itkeä tulevissa hautajaisissa, ristiäisissä jne. Pitää vaan kädestä ja hymyillä kaikille koitoksille!!! <3

    Äänestä

  • Siis @ ppp420!!!

    Äänestä

Ei sun tarvi luvata

Äänestä
  • Niin oon ollutkin --- oo säkin??

    Äänestä

Poskissani kuumotusta.

Äänestä
  • Poskessa kuumottaa vaan pusu <3 ... toistaiseksi ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ppp420 kirjoitti:

Eikä tulis mieleenkään edes läpällä panna ketään muuta!!! Ihan sama mitä jengi väittää tai tyrkyttää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu