Mitä mieltä olette tästä heinolamulkusta, joka kantaa nimeä HEIPPAHEIPPA ja tekee aloituksia, joissa esittelee olevansa 40v mies ja etsivänsä 16-18v tyttöjä?
Hyvä Suomi24:n nuorten palsta
9
74
Vastaukset
- FineGentleman
Kyseisellä henkilöllä hienot tavoitteet, mutta rima hiukan korkealla. Pääseekö hän yli, en tiedä, mutta onnea yritykseen.
Annan arvosanaksi 0/5
- Esups
10/5 jos multa kysytään, mutta 5/5 jos totta puhutaan.
- Hapsishupsis
No lain edessä asiassa ei ole ongelmaa, mutta yhteystietojen jakaminen täällä on yksiselitteisesti sääntöjen vastaista toimintaa.
Tämä kyseinen tyyppi on trolli ja kaikki sen tajuaa. Onneksi sentään kertoo olevansa 40v. Monessa tapauksessa esitetään olevan nuori ja sitten paljastuukin, että onkin vanha äijä. Poliiseilla tulee tällaisia vastaan ja tuomioitakin on jaettu.
Tervettä varovaisuutta ja pidetään hauskaa netissä.- Heipsus.haipsus
Juurikin näin. Nelikymppinen elää täysin eri maailmassa, kuin lukioikäinen. Moni lukioikäinen ottaa vasta ekaa känniä ja virittelee ensimmäisiä vakavia suhteita. Nelikymppisellä saattaa jo olla pahimmassa tapauksessa lapsenlapsia.
Heippaheippa yllätetään lasten runolla, kun saapuu.
- Lotraaja
Yuggis_ on bae!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse754547Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1063781Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1433485Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371980Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575701925Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891229- 1251064
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.134976- 57933
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25847
