Onko ulkonäkö tärkein?
Naiset, mikä miehessä viehättää?
16
185
Vastaukset
- Eiootosiaantärkein
Tärkeimmät lienee empatiakyky/ystävällisyys, huumorintaju ja rehellisyys!!!
- vetoaaminuun
Ja herkkyys on myös hieno piirre, varsinkin miehessä jos sen uskaltaa näyttää
- HaluaisinOllaAinoa
Juuri näin!
Lisäksi henkilökohtaisuuden tuntu on ehdoton. Sinkkumiehet, jotka saalistavat naista asenteella "kaikki käy" eli silmien kiiluminen joka helman perään on varmin karkotuskeino. Vielä jos maine pääsee leviämään naisten keskuudessa, että tyyppi vaikuttaa kiinnostuneelta yhdestä ja toisesta, miehen kannattaisi vaihtaa kiireimmiten maisemaa. Niissä kuvioissa ei tule enää onnistumaan.
- Kaikkinämä3
Peniksen maku, kovuus ja sisältö.
- voi1kerran
kokonaisuus
- Hahaa_
Silmissä lämmin katse, se sulatti tämän naisen sydämen. Tietty salaperäisyys viehättää miehessä.Miehellä olisi varmaan myös hellä kosketus..
- munakin
Arvot.
- Sekaisinlovesta
Ulkonäkö herättää mielenkiintoa kyllä mutta tärkeintä on minkälainen on ihmisenä. Lisäksi plussaa jos hän on kiinnostunut minusta itsestäni myös.
- tiijätkukaN
hänen lempeä luonne,ja tietysti komeus.
- mikäpäsesiellä
pullottava kova etumus haaruksissa. Se.
- määvaan1234
Pituus ja hoikka, ei välttämättä ihan laiha, mut voi olla laihakin. Esim hiukset on sivuseikka. Mutta hilseetön on plussaa : )
- muutaeitaidatarvita
Tilastot kertoo että paksu lompakko...
jos lompsa ohenee ni römpsä pakenee... - Ölölölööölöö
Niinpal on tuuminkei, ko on naisiikii.
- jaharrastukset
Ei ole. Luonne on tärkein ja samanlaiset kiinnostuksen kohteet.
- Ei_erityinen
Silmät.
Silmistä näkee kaiken:
-energisyyden,
-älyn,
-lämmön ja empaattisuuden jne. - Sellainenjoskusolijameni
Kokonaisuus.. hiukset, kehon liikkeet, osaa katsoa suoraan silmiin, hymy, hillitty äänensävy, tietynlainen ujouskin, arvostaa toista, ei ole hyökkäävä luonne eikä liian tosikko.. Sellainen, joka saisi minutkin rauhoittumaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637
