Mikäs on meininki? Itse juon kotiviiniä, joka on tosin vielä kirkastamatta. Käynyt kuitenkin loppuun ja täysin kuivaa. Kolahtaa päähän kuin metrinen halko.
Hyvää perjantaita (ri)pulipalstalle
17
154
Vastaukset
- Hauka.vamppyyri
Myhäilen tässä tyytyväisenä hmmhyh mmmhyh tili tili talllillei
- buahhahahaa
Kehitysvammaisen aivoilla ei tuon parempaa vastinetta voikaan kirjoittaa.
- öysti
Pieraisu.
- sontahaisee
Istun juuri paskalla. Muutenhan tätä palstaa ei pysty lukemaan.
- Kummeksuja
Outo aika paskantamiselle.
- sontahaisi
Kummeksuja kirjoitti:
Outo aika paskantamiselle.
Eikö ihminen voi paskantaa ihan mihin aikaan huvittaa?
- Kummeksuja
sontahaisi kirjoitti:
Eikö ihminen voi paskantaa ihan mihin aikaan huvittaa?
Voi toki.
- Aunuksen_Karjala
Paremmin maistuu sitten kun kilju on kirkastunut mutta saa sitä aika paljon juoda ennenku menee päähän ja kohta on kanttu vei ja hei!
- hauka.kysyy.ja.spämmää
Mistä tulee sanat kanttu vei? Onko se kanttu joku hirviö joka vei liaan juopuneen ihmisen jonnekkin pois?
- kilijudarra
Litra riittää kunnon mäiskeeseen, prosentteja kuitenkin jotain 17. Darra on sitten myös omaa luokkaansa.
- Aunuksen_Karjala
hauka.kysyy.ja.spämmää kirjoitti:
Mistä tulee sanat kanttu vei? Onko se kanttu joku hirviö joka vei liaan juopuneen ihmisen jonnekkin pois?
Olen jo vähän kanttuvei ja kohta total kanttuvei niin en tiedä enkä yritä selittää vaan lkaitan linkin
http://www.napsu.fi/vastaukset/kysymys/5257 - Aunuksen_Karjala
kilijudarra kirjoitti:
Litra riittää kunnon mäiskeeseen, prosentteja kuitenkin jotain 17. Darra on sitten myös omaa luokkaansa.
Totta turiset.Itse en lisää sokeria omenatäysmehuun vaan annan käydä sellasenaan.Ensin sitä luulee ettei mene päähän mutta sitten voi Soinin sanoin todeta että jytky tuli.
- hauka.sähkörööki
Meneillään oleva ihmiskoe estää kotiiviinin maistelun.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011621
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581031Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61906
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11790Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t267782Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75727Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61722Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342721
