Olen niin rakastunut yhteen mieheen.
miten uskaltaisin sen tunnustaa.
ruksalla kävelen monesti hänen ohi hymy korvissa.
mietin häntä öisinkin.
ihanaa olisi viettää yö hänen kanssa.
miten uskaltaisin sen tunnustaa.
ruksalla kävelen monesti hänen ohi hymy korvissa.
mietin häntä öisinkin.
ihanaa olisi viettää yö hänen kanssa.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Muista painautuminen.
Käytä yhteistä ystävää viestinviejänä.
Koska viimeksi näit miestä? Olen itse mies, ja arka tekemään aloitetta kanssa. Vähän ikävää jos kummatkin miettii toisia, ja silti homma ei etene yhtään. Yhteiset hetket voisi muuttaa kaiken.
Jos joku tyttö olisi minusta kiinnostunut, niin ihan mahtavaa olisi. Kerro sille miehelle jotenkin kiinnostuksestasi. Joskus tykkäsin yhdestä naisesta, odottelin ja pian olikin myöhäistä
Ei rakastuminen mitään helppoa ole ,minä olen valtavan ihastunut paikkakunnallamme naimisissa olevaan mieheen ,hän on minua 10 vuotta vanhempi ja aivan ihana ja miehekkään komea .Näen hänestä sillointällöin unta että hän tulee ja halaa ja suutelee minua ,herätessä olen valtavan kiihottuneessa mielentilassa.
Kova on kiima jos täytyy ukkomiehiä himoita ,kuulehan tyttö ,eiköhän teilläkin päin liene salskeita poikamiehiä naista vailla keitä katsella.
Mulla ei ole mitään mielenkiintoa varattuihin naisiin. Itse olen kiinnostunut kolmikymppisistä naisista, joka on jollakin tavalla mukana eslest/esikoisissa. Saa olla polkkatukkainen ja tupakoidakin saa, kunhan muuten on sopiva.
Kuulostat hieman huorahtavalta.
Olen vapaa/naimaton ja etsin sitä oikeaa seurakunnastamme. Tottakai haluaisin sen perus eloveenatytön, mutta jos se mahdollista, niin ei pikkupaheet yms estäisi suhdetta.
Ponihäntä olisi kiva lisä.
Ponihäntä. Miehellä vai naisella ?