äänemäen laskettelurinne

huomenta,onko äänemäen lumetus aloitettu?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei ole,vedessä havaittiin bakteeri joka tuntuu hietamalla asti,klooraus on menossa

Äänestä

Sisä-Suomen Lehdessä oli tänään juttua, että ovat aloittaneet lumetuksen.

Äänestä

Hidasta näyttää tuo touhu olevan. Kohta viikko lumetettu ja lunta on enemmän rinteiden reunoilla kuin rinteessä.

Äänestä
  • Eilen pulkalla pääsi, mutta suksilla ei asiaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mäkihirmu kirjoitti:

huomenta,onko äänemäen lumetus aloitettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu