Ensi lumille laskettelemaan

Moi . 60v Mies . Olisin lähdössä Leville 13/11 , viikoksi Leville .
Löytyisikö seuraa kaveriksi . Majoitus varattu kaunista hirsimökistä .
Olen Vantaalta , matka omalla autolla .
2214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen kiinnosunut noin ikäisesi nainen Hesasta. Jos oletvielä vailla seuraa,niin mitenkä sinuun saa yhteyttä.

Äänestä

Moi ja huomenta . Voisit kirjoittaa vaikka . [email protected] .
Jutellaan sitten lisää .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zepi12 kirjoitti:

Moi . 60v Mies . Olisin lähdössä Leville 13/11 , viikoksi Leville .
Löytyisikö seuraa kaveriksi . Majoitus varattu kaunista hirsimökistä .
Olen Vantaalta , matka omalla autolla .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu