Ollaankohan me vielä

Joskus yhdessä? Mitä mieltä olet nuorempi N nainen?
7110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei, valitettavasti.
Tuttuja ollaan ja moikataan.. Mut ei tunneta.

Äänestä

Kaikki riippuu aivan sinusta. Toki oma tilanteenikin on hankala mutta ei olisi vaikeaa tehdä ratkaisua jos tunteistasi kuulisin.

Äänestä

Ai millain..? yhessä ;)

Äänestä

Eli joku täällä kirjoittelee Ninalle t. Niinalle(?) No, ei se mitään.

Sisäinen pakko ajoi palstalle yönsuussa: Palstaystävälleni Timolle hyvää yötä!

Äänestä
  • Voi olla myös Nitalle, Nealle, Netalle, Ninnille

    Äänestä

Jos mies kysyisi sitä minulta,niin vastaisin,että jollen tämän kaiken jälkeen saisi edes tutustua häneen..niin olisin kovin pettynyt **kaipaan jo nyt yhteyttä häneen**

Äänestä

Ollaan me varmaan.
Nuku hyvin, komistus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sunnuntain.pohdintoja kirjoitti:

Joskus yhdessä? Mitä mieltä olet nuorempi N nainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu