Suomessa ei ole mitään

5123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tottahan se on ettei Saaran lahjakkuudelle annettu mitään arvoa, ei ollut esiintymmisiä vaikka näyttöä oli.
Maailmassa pitää kaikki kilpailuttaa ja vielä sittenkin kotimaassa et saa töitä.
Minä ainakin toivon ja uskon että Saaralle avautuu ovia tämän kilpailun myötä.
Jos ei niin yhdella kertaa kaikkea saakaan esille on sieltä nyt tulossa Saarasta esiintyjä.

Moniko on kotimaassa 'noussut esiin Luojan antammilla lahjoilla.
Täällä pitää olla jonkun nimimiehen/naisen lähisukulainen päästäkseen edes kilpailuihin joita meillä on peräti harvoin.
Kaiken tämän puutteen lisäksi mainitsen kateuden joka kukkii aina keskuudessamme.

1Äänestä

Enempi ihailen Kaisa Mäkäräistä.

1Äänestä

Saman halveksunnan näkee tuiskun homopaviaaniirvistyksestä kuuluisassa viikkomägätsinessa sinisenlinnan juhlissa.

Äänestä
  • Sinä itse saat varmasti arvostusta ja kunnioitusta kaikkialla kauniiden ja arvostavien mielenilmaisujesi johdosta.

    Äänestä

Jos aloittaja on tuota mieltä oikeasti niin hänellä on joko lukihäiriö tai joku muu ymmärryksen vaje.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


meluuserit kirjoitti:

Suomi rakastaa Saara Aaltoa, mutta Saara Aalto ei rakasta Suomea.

http://www.aamulehti.fi/maailma/suomi-rakastaa-saara-aaltoa-mutta-saara-ei-rakasta-suomea-siella-ei-ole-mitaan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu