siellä paikan päällä jo olevaa tai sinne pian menevää yksin asuvaa naishlöä 65v - jotain. mies samaa ikäluokkaa tulisi mielellään kaveriksi 2-5 vkoa jos joustava yhteispeli sopii ja onnistuu.
tottakai maksan kuluni,en siipeile.
olen aivan ok-mies,siisti ja hyväluonteinen.
infoa sp-osoite tai muu info,kuulostellaan ja eikun matkaan vaan.
jos naista ei löydy,minulle sopii myös mieskaveri ilman pahempaa örvellystä.
Löytyisikö kanarialta tai teneriffalta
5
167
Vastaukset
- Hörhö73v
Otatko suikkiin?
- sinä-se-jaksat
suikkia,painu vit---tuun,äläkä palaa. lienet aivan tööt,kun jokaiselle tuota samaa sontaa esität. kysy itseltäsi,miksi haluat olla idiootti?
- huh-huh-hulluja
Nämä kirjoitukset ovat seurausta siitä kun hullujenhuoneet on lopetettu maasta melkein tyystin ja avohoito ei toimi. Nyt jo ihmiset kyselevät miksi sivun seriffi ei puutu asiaan.
Ja hörhölle tiedoksi: sellainen on olemassa kuin hirsipuu kun oikein ahdistaa. Tuskin sinua kukaan kaipaa ja me normaalit sinkut saamme sitten taas hakea matkaseuraa ihan hyvässä hengessä.
- nmvbcx
Tämä koko s/24 sivusto on witurallaan ei täällä kannata mitään normaalia näköjään kirjoittaa,,huh´llluja täynnä,,sosiopaatteja.
- niin-löytyykö
kaveria vaiko ei?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1551957
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu131876- 1181317
- 911276
Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1961238Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta4271176- 62899
- 49851
- 50846
En enää koskaan äänestä vasemmistopuolueita
Olen lähes aina äänestänyt SDP:tä ja pari kertaa Vasemmistoliittoa, sillä olen aina uskonut, että vasemmisto on se, mikä220721