Joulupukkipalvelu oletko kuullut sellaisesta sivustosta,vai onko siittä kiinni ettei löydy 38,50 €. Toisaalta on hyvä että näkee kuka on tulossa niin voi jättää tilaamatta.
Hei haloo pukki
10
156
Vastaukset
- Paarakas
Varmaan tulee samoissa college housuissa mikkä on ollut jalassa viimeiset 30 vuotta.
- Mikävaivaa
Ootte te ilkeitä ja pahansuopia.
- Mätkyjä.tulee
Muista maksaa saaduista tuloista veroa,verotettavaa tuloa, verottajalle on jo ilmoitettu, ja muista antaa kuitti. Koskee kaikkia jotka tekee jouluna bisnestä.
- Krisse3pukki
Byäää....Luvial nousee kaikest poru!!!!
- Porvari
Kateuskin on ansaittava mutta tämän ketjun muutamissa kommenteissa näkyy sellaista typeryyttä joka on saatu syntymälahjana.
- Hävetkäää
Jos pimeän työn tekeminen tuo teille jouluiloa niin siittä vaan viettämään joulua. Ensin varastetaan joulukuusi metsästä sitten tilataan pimeetätyötä tekevä joulupukki.
- Ammukylä
Hyväksi koettu konsti on,laitakaa heijastava teippi kuuseen päivällä ja hakekaa yön pikkutunneilla kuusi taskulampun kanssa.
Keskustalaiset metsänomistajat nukkuu yöllä ja näkee pankkitileistään unta. - trueluvia
Ei oo tyäläinen viel niin kööhä, et tarvis kuusi varraastaa
- köyhäonköyhäeisaita
Mie haen kuusen kunnan mettästä, olen sen jo kunnallisverossa mielestäni maksanut.
- uipuoyfo
Kunnalla enää mitään mettiä oo. Kaik on myyty ja rahat laitettu yliprameaan kouluun.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201757
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991578Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy461094Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?43964Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29929Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50846Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s44802Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37780Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56778Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37760