Joo..kyl sitä naisen seuraa vaan kaipaa. Nyt kun on tullut oltua melko pitkään yksin. Ei ketään vapaata yksinäistä naista haluaisi lähteä treffeille? Täällä pk-seudulla?
pääsispä treffeille
9
85
Vastaukset
- yksinäinenelämä
Yksinäiset ei pääse treffeille. Olen yrittänyt jo 10 vuotta. Naiset ei tykkää yksinäisistä miehistä. Olen ajatellut että jos ostaisin treffit naisen kanssa. En tiedä millaista olisi naisen kanssa jutella mutta jos maksaisin vaikka 400 euroa niin suostusiko joku nainen juttelee mun kanssa pari tuntia. Ihan vaan juttelua, ei seksiä eikä muuta.
- eirahasta
Voin mä lähteä treffeille sun kanssa. Missäpäin olet ja mikä ikä?
- hkjhkh
Kuules "yksinäinenelämä". Voithan sä mennä ilotytölle jutteleen jos sul on liikaa liksaa. Ei siel oo pakko sitä itteesä duunata. Voi ihan vaan jutella.
- ladyfondue
No kyllä kai joku nainen nyt sun kanssasi juttelisi. Älä treffejä osta! Höh! Mitä sinä nyt siitä kostuisit? Eikö tuntuisi vaan pahalta että maksat seurasta? En kyllä ymmärrä kun miehiä ei tunnu pahenin häiritsevän seksinkään ostossa se että heidän kanssa ei toinen halua olla, kumppania kuvottaa ja on vaan pakosta tai rahasta. Miten se ei haittaa? Ne vanhat kyrsät esim.jotka hakee nuoren thaikun joka pakosta tulee ja inhoten kestää ryppyukkoa sen oleskeluluvan saamiseen vaadittavat pari vuotta. Odottaa ajan kulumista ja esittää onnellista ja koittaa hyötyä rahallisesti minkä voi. Miksi ei tule miehelle itseinho ja s
- Suomiakat.vittuun
Tyypillisen katkeran suomalaisen akan ininää. Ei kukaan järkevä mies ala suomalaisen lorton kanssa millekään, mitäs olette niin paskoja.
Aloittaja, hae eukko thaikuista ja unohda hiivavittuiset suomihuorat. - eirahasta
Sinä se paska olet. Ja kyllä alkaisit, mut kun et kelpaa suomen naisille. Osta sitte thaikku tms. ja koita sulkea silmät kun sulle nauretaan siksi takanapäin. Jos noita pareja katsoo niin thaikun hakenut mies on yleensä joko hyvin ruma tai vanha ja ruma. Mielensä rumuus sentään ei näy, mutta tulee todettavaksi toiminnastaan. Säälittävää.
- YuumaChao
Suomilainen mies ei pese häntä, ei kampaa, haisee talile on paljon pahaa aftershave lian päälle. Ravintoi rasva ja lenkki. Rumat look. Huono suu pahat puhe. ei hymyile. Vihaa pilkkaa omaa vanhempiaa ja omaa kansaa ja Suomiea.
- eirahasta
Siinäpä se tuli suomalainen mies tyhjentävästi kuvatuksi 😃 . Ei vaineskaan! Suomalainen mies on ihan ok. Tuhat kertaa tuontitavaraa parempi. Toki Pohjoismaissa on varmasti kivoja ihmisiä . Ja usassakin myös. Maasta jossa on kovin patriarkaalinen kulttuuri ja uskonto ei miestä kannata ottaa.
- RunkkaavatRuohosipulit
Korjatkaa nyt jumalauta tota helvetin kielenkäyttöä saatana perkele. Nyt vittu tuli lähtö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.2114880Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html234024Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2283791Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1343072Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1583034Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis632942Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat162661Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos652550Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien852345En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa132155
