Fiat punto jarruvalot ei toimi, lisäjarruvalo toimii, mikävika????
jarruvalot
4
337
Vastaukset
- korjaamotAuttaa
Jarruvalot rikki, veikkaan.
- Wanha.asentaja
Sehän sinun pitää etsiä. Ja sitten korjata.
Jos et viitsi tai osaa, niin vie korjaamolle. Siellä asentaja viitsii ja osaa, sinä vain maksat. - Itsehuoltaja
Jossakin huono liitos. Tuskin kaksi polttimoa kärähtää kerralla ja jarruvalopolttimot ei ole varmaan muutenkaan ole isoimmalla rasituksella. Jos polttimoita on takaluukussa niin sitten kyllä luukun paiskiminen lyhentää polttimoiden ikää, ainakin rekisterikilven osalta. Puntossa näkyykin olevan vuosimallista riippuen erinäköisiä takavalovariaatioita.
- PolttimotEnsinVaihtoon
Polttimot voivat hajota aika lyhyen ajan sisään ja mistä tietää vaikka aloittajalla olisi ollut toinen jarruvalo rikki kauankin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251298
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa289955- 43845
- 33631
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html144610- 38587
- 52551
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244528518Tiesitkös rakas
Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔44501- 106477