Fiat punto jarruvalot ei toimi, lisäjarruvalo toimii, mikävika????
jarruvalot
4
337
Vastaukset
- korjaamotAuttaa
Jarruvalot rikki, veikkaan.
- Wanha.asentaja
Sehän sinun pitää etsiä. Ja sitten korjata.
Jos et viitsi tai osaa, niin vie korjaamolle. Siellä asentaja viitsii ja osaa, sinä vain maksat. - Itsehuoltaja
Jossakin huono liitos. Tuskin kaksi polttimoa kärähtää kerralla ja jarruvalopolttimot ei ole varmaan muutenkaan ole isoimmalla rasituksella. Jos polttimoita on takaluukussa niin sitten kyllä luukun paiskiminen lyhentää polttimoiden ikää, ainakin rekisterikilven osalta. Puntossa näkyykin olevan vuosimallista riippuen erinäköisiä takavalovariaatioita.
- PolttimotEnsinVaihtoon
Polttimot voivat hajota aika lyhyen ajan sisään ja mistä tietää vaikka aloittajalla olisi ollut toinen jarruvalo rikki kauankin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681418
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401015Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 37627
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573