Suuria menoeriä asukkaille.

Pyhäjärven asuntokanta on aika vanhaa osa lähes 50 vuotta vanhoja,suuria remontteja on tulossa kerrostaloille ja kustannuksia asukkaille.
Suomessa on sama tilanne muuallakin.
665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Haista lokin perse persaakinen!!

Äänestä

Moni varmaan joutuu avamaan sossun oven kuten Mulek.

Äänestä

Mulle rittää pikkukossukin.

Äänestä

Mulle vain 3/4 varttinen rittää.

Äänestä
  • Alkoholin ammattikäyttäjä ottaa litran leijona tai suomiviina pullon,kuutena päivänä viikossa ja tärisee krapulassa sunnuntain.

    Äänestä

Maanantai aamuna on autonratissa melko horkassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asukkaatvelkaantuu kirjoitti:

Pyhäjärven asuntokanta on aika vanhaa osa lähes 50 vuotta vanhoja,suuria remontteja on tulossa kerrostaloille ja kustannuksia asukkaille.
Suomessa on sama tilanne muuallakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu