En laita sinulle mitään

Koska en näe meillä tulevaisuutta. Olem mieluummin yksin.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minulleko?

Äänestä

Näinhän se on. Ei meillä olisi onnistunutkaan koko homma, ei mitenkään. Ihan liikaa ulkoisia tekijöitä.

Äänestä

Yhdet pikkupöksyt sais jouluksi laittaa pakettiin.. ei tarvii pestä.. mulla on pesukone kyllä

Äänestä
  • Hmmm... Onko väritoiveita millaiset pitsipöksyt olisi hyvät?

    Äänestä

Mulkku!!!!

Äänestä

Ethän osaa pitää suutasi saamistasi lahjoista. Joten en laita minäkään. Tokihan se pitää tyttöjen kanssa kilpailla mitä on saanut sen ymmärrän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lovelle kirjoitti:

Koska en näe meillä tulevaisuutta. Olem mieluummin yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu