Vaate ostoksilla, koko XXL.

Onko teidä kaveri mykkä Arabi kysyi. Tytöt nauroi ja kertoi minun käyneen leikkauksessa. En saisi puhua kuukauteen mitään. Kaveri haluaisi panna minua. Olikohan kotouttaminen mennyt jotenkin vinoon sen kohdalla. Se jatkoi hätäisesti. Sanoi pelkäävänsä ettei näe meitä enään. Tytöt myönsi pelon oikeaksi. Minua ei tosiaankaan näy kovin usein Omenassa. Tytöt jututti. Niitä huvitti tilanne. Voisi kaveri yllättyä. Yllätyin itsekkin kun tytöt sanoivat minun suostuva. Olen kuulemma aina halunnut arabin isoa sisälleni.
Menimme H&M:ään. Valitsin itselleni sopivan paidan mukaani. Kaveri otti housut. Menin viimeiseen sovituskoppiin, hän viereiseen.
Nykäisin pikkarit lattialle. Oikea jakka jakkaralle. Helmat ylös. Kumarruin eteen päin. Työnsi käteni jalkojeni välistä ohjatakseni aisan sisääni. Halusin sitä sisääni nyt itsekin. Sormeni tavoittivat kohteen. Kaveri pelleili. Vilkaisin peilistä. Se ei ollut vitsi. Aisa oli kuin netin hevosella. Tuohon ei saa kumia kuin normi kaupasta saa. Ei ihme ettei se halusi paljaana.
-
Jos kiinnostaa kysy lisää.

1

1857

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Somistaja

      Miten jatkui?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3513
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2339
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      35
      2178
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      1937
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1532
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1379
    7. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      127
      1262
    8. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      259
      1210
    9. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1155
    10. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      13
      1149
    Aihe