Ei mahdu maha talvitakkiin

Lähen Pattayalle sitten.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos olisin joku sika-amalia tai numeromies tai mitäkaikkianiitäonkaan niin pitäisin sinulle moraalisaarnan mutta kun en ole niin toivotan sinulle hyvää ja antoisaa matkaa.
Kateeksi käy mutta tulen tulemaan perässä jossain vaiheessa.

Äänestä

Pattayalla ei paskamahan koolla väliä. Joka toinen on Pattayalla läskipallo muutenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talipallo44 kirjoitti:

Lähen Pattayalle sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu