Ostin tänään uusia

kaunisnainenbeatuful

vaatteita kun mies antoi rahaa kun mulla oli syntymäpäivät. Saan ostaa 4 tonnilla vaatteita ja kaikkea kivaa. On kiva olla kunis niin kaunis että mies on aivan haltioissaan. Mulle kay kaikki vaatteet juin ois mulle tehty. Älkää olko kateellisia menkää kuntosalille jumppaamaan ja hoitamaan tiseänne kyllä teistäkin tulee kauniita ja voitte saada mieheltänne rahaa uusiin vaatteisiin.
En tiedä mihin laitan entiset vaatteet niitä on tonnikaupalla, kai mä keräykseen laitan. Saisha niistä rahaa mutten viitsi lähtä myymään osa on uusia ja osa vähän käytetyj. Saisin varmaan kymmpitonnin niistä, laukkuja jkenkiä.
Mies on niin onnellinen kun on näin kaunis vaimo. Voi itku mitä mmä sille mahdan et oon kaunis. Meillä on muutenkin kaunista. Onneks mies on ihaa en voisi vaihtaa ikinä häntä. Kaikki kaulusteet ovat superuusia ja huippuja, Mies sanookin että olisi kauheeta menettää mut. No ei oo pelkoo monet miehet sanovatkin että voi jukra kun eivät saaneet mua vaimokseen, niin mies vaan hyrrää tossa. Hän on huippu onnekas.

2

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sontaaaaaa

      Voi vittu mitä paskaa ja vielä kännissä kirjoitettu.

      • Peesaansua

        Hyvin kommentoitu! Repesin. :D
        Milloin toi ukko lopettaa tuon lässytyksen. No kai se joskus delaa sekin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1093
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      539
    6. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      531
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      294
      525
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      479
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    10. Kalle irtisanoutui

      Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin
      Orimattila
      53
      464
    Aihe