Nyt on sitten hiekoittamatta

kauppalan raitti Simokin oli liukastunna et intterin luukulla!!Ei kait se auta.kuin lähtee hiekan hakkuun matomäestä ja töihin.?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näin oli kyllä ja ikosen alueen tiet vielä aaraamatta!!

Äänestä

Onneksi lumi ehti sulaa nyt on vettä ja loskaa.

Äänestä

Make..van/nostalginen/kullimunni/pahajärvi taas vauhdissa

Äänestä

Voi kun minä en teille lumeksi voi muuttua.

Äänestä
  • Viinaa koneeseem

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nostalginen kirjoitti:

kauppalan raitti Simokin oli liukastunna et intterin luukulla!!Ei kait se auta.kuin lähtee hiekan hakkuun matomäestä ja töihin.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu