Polttoaine

Tietääkö kukaan mitä bensaa 520i:n tankkiin pitää
laittaa ja tarvitseeko käyttää venttiilin suoja
ainetta.Auto on malliltaan -86.
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

95 vai 98 ?
-ei jaksa montaa kertaa vastata ;)

Äänestä
  • Mitähän edellistä viestiä mahdat tarkoitta?
    Jos muuten niin kamalasti väsyttää,niin siihen
    auttaa kun käy ajoissa nukkumaan.Vastaus
    alkuperäiseen kysymykseen on edelleen avoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aloittelija kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitä bensaa 520i:n tankkiin pitää
laittaa ja tarvitseeko käyttää venttiilin suoja
ainetta.Auto on malliltaan -86.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu