Gröhnin (77) joulukiertue starttaa taas

Aiotko käydä kuuntelemassa?
757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voin luvata että en. En myöskään Paulaa Koivuniemtä, en Loiria, enkä ylipäätään ketään joulukonsertoijaa.

Äänestä
  • Samat sanat täältä.....

    Äänestä

  • Ei kertakaikkiaan ja vielä pitäisi maksaakin.

    Äänestä

Vanhempien,- vain elämää-pudokkaiden ja kieltäytyjien kohdalla pitäisi järjestää yhteinen elämäävain-joulukonsertti.

Äänestä

Vieläkö noin vanhasta lähtee ääntä?

Äänestä
  • Kaikilla on ääntä kuin pienessä kylässä kun se vaan läpäisis mikrofonin.

    Äänestä

En todellakaan aio käydä kuuntelemassa. Sitä veenyyttäääväää laulantaa, varmasti soittajienkin on vaikea pysyä perässä:). Karmeaa kuunneltavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maahantullut kirjoitti:

Aiotko käydä kuuntelemassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu