Muistaakseni hänellä on ollut jo jäähyväiskiertekin taannoin. Uudet biisit eivät nappaa. Jotenkin pliiusja. Aiheet alkaa olla lopussa.
Hector aloitti kiertueensa
zxkdjhfs
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuka niitä palkkasotureita tai lumi teki enkelin eteiseen jaksaa enään kuunnella. Lisäksi ylimielisen ja leuhkan oloinen tyyppi.
Ihmettelen miten on saatu tähdet tähdet ohjelmaan, liekö vanhuus ja rahanahneus iskenyt. Ennen oli niin kaikkea vastaan, haukkui kaikki iskelmäjuntit jne. Nyt pyörii itse niiden kanssa ja on niin itkettävää että. Noh luetaan kohta sitten miten vastenmielistä ja lapsellista olikaan olla heidän kanssaan...Ja kai se kohta kirjoittaa kirjan laihtumisestaan.
on se ettei tuosta tarvitse maksaa jos ei haluu.
Hectorilla on ollut vaikka kuinka monta vihoviimstä jäähyväiskonserttia vuosien varrella. Jossain vaiheessa palas jopa takas mainostoimistoon duuniin kun musiikkiura ei kantanut. Hirveen epäaidon tuntuinen ihminen, yrittää esittää radikaalia älykköä mut oikeesti on pelkkä tyhjä kuori.