En päästäisi enää irti

jos käteeni vielä tarttusit eli harkitse tarkoin ;)
15225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Vieläkin hohhoijaa koita nyt löytää uusi josta pitää kiinni.

Äänestä

S naisen käteen tarttuisin jos olis vielä mahdollista.

Äänestä
  • Tartupa ihan rauhassa mielikuvituksessasi, mut päästä jo mut meneen elämässä eteenpäin.

    Äänestä

  • Ei ollut multa, enkä ole kenenkään elämän jarrumies. Terv. Jukka

    Äänestä

  • Jos olisit Juha niin olisi mahdollista..

    Äänestä

  • Jarno, Jarkko vai Jarmo?

    Äänestä

  • ootko kirjoitti:

    Jarno, Jarkko vai Jarmo?

    En kukaan mainituista.

    Äänestä

  • J....mies kirjoitti:

    En kukaan mainituista.

    5 kirjainta?

    Äänestä

Mulla on ollut tuollaiset ajatukset erään naisen halaamisesta. Joutuis hän päästämään irti ensin ja työntämään pois.

Ajatus hänestä käsieni ympärillä ja hänen kätensä kaulani ympärillä saa mulle tosi hyvän olon aikaiseksi.

Jostain kumman syystä en edes sure jos se ei toteudu.

Sen unelmointi tuntuu turvalliselta.

Hänen oltua tavallista lähempänä muutamia kertoja on pitänyt melkein nipistää itseään että tajuaa ettei kyse ole unesta ja toisaalta estää itseään ettei astu lähemmäksi.

Äänestä
  • Ihmisellä voi olla joskus yksinkertaiset unelmat ja fantasiat kuten huomaatte.

    No, jospa hänellä avioliittossaan on hyvä olla, siihen täytyy ny vain uskoa.

    Äänestä

Otan torstaina sua kädestä kiinni mies, ei tarvitse päästää irti ;)

Äänestä

Juu en tartu ei minkäänmoista huolta siitä

Äänestä
  • no olen kyllä jopa vähän yli innokas käsien pesijä eli mulla ei ole likaiset kädet. sinun kätesi sen sijaan olivat ihan musta, etkä edes pessyt niitä vessassa käynnin jälkeen, kuuntelin tarkoin ;D

    Äänestä

  • jahasvainniin kirjoitti:

    no olen kyllä jopa vähän yli innokas käsien pesijä eli mulla ei ole likaiset kädet. sinun kätesi sen sijaan olivat ihan musta, etkä edes pessyt niitä vessassa käynnin jälkeen, kuuntelin tarkoin ;D

    Stalkkeri. Kuka muu kuuntelee toisen ihmisen vessakäyntejä? Hei haloo.

    Äänestä

  • No satuinpa nyt vaan kuulemaan ku samassa huushollissa oli, eikä ovi ollut edes kiinni. Vaikeaa oli olla kuulematta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seonvarmaa kirjoitti:

jos käteeni vielä tarttusit eli harkitse tarkoin ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu