http://mvlehti.net/2016/10/30/video-karkolan-ujot-suvakit/
Suvakit varmaankin vaatineet ketjun poistoa. Emmehän toki halua unohtaa minkälaisia moloja sitä keskuudessamme liikkuu.
Nolot suvakit kadonneet
8
314
Vastaukset 8
- suvakillepaskaa
Suvakki on paskaa. Kai olemme jo tunnistaneet nuo naapurissamme asuvat suvakit ja tehneet heidän elämästään helvetin? Näin olisi ainakin pitänyt tapahtua. Jos näin ei vielä ole, niin nyt!
- onneniintyhmiä
Suvakki on tyhmä!!!!!!!!!!
- aiaiaiaiaiaiaah
Suvakit voi hyvin, toista se on teillä maankiertäjä luusereilla joko bussista on polttoaine lopussa.
- suvakkionloinen
Suvakki voi hyvin niinkauan kun sossu maksaa niiden kaikki kulut. Vai voiko joku väittää että videolla esiintyvät rääpäleet olisivat muka joskus tehneet töitä.
- suvakkionpaskaa
Me kaikki normaalit ihmiset annamme jokaiselle suvakille näin jouluna varmaankin joululahjaksi pussillisen ehtaa paskaa. Se paska muistuttaa heitä siitä paskasakista jota he typeryydessään hyysäävät. Tänä jouluna siis pudotamme joulutervehdyksen jokaisen suvakin postiluukusta, paskan (mieluimmin vähän löysän. jonka olemme ihan itse vääntäneet, joulun tunnelmissa. Toivottavasti myös suvakin ikkunat kivitetään.
- suvakillelahjoja
Asiaa!!!!!!
- pesto.massacre
Turpa kiinni Taavetti. Suvakki hyysäri avaaja naama umpeen. Hävetkää hyysärit homot.
- matujoulusuvakille
Suvakeille paskaa joulua! Ja surkeaa uuttavuotta! Toivottavasti matu tulee ja raiskaa suvakin, ja suvakin lapset. Ja niinhän se varmaan tekeekin. Ja suvakki kiittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791672
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.107859En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207634- 133608
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo89595- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37536
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510