JEE! Tapsa Kansa on Ruben Stiller ja Joonas hytönen - Showssa huomenna !!!
Tapsa Hytönen-showssa !!!
14
698
Vastaukset
- hahhahha
Tietenkin Kansa on päässyt sinne kehuskelemaan kun Hän teki sitä ja tätä ja kertomaan miksi kaahailee ja saa nopeussakkoja.
Näyttääköhän kuinka iso pino Hänellä on sakkolappuja kaahailuista???
Kiitos ilmoituksesta onneksi ei tarvitse avata telkkaria sillon!Jaahas. Taas irvileuka innostui ilkkumaan. Kari Tapio taisi itse olla kännissä, Stillerin haastatellessa häntä, kun istui niin kovassa etukenossa ja sönkkäsi.
- tunnen
Justiinax kirjoitti:
Jaahas. Taas irvileuka innostui ilkkumaan. Kari Tapio taisi itse olla kännissä, Stillerin haastatellessa häntä, kun istui niin kovassa etukenossa ja sönkkäsi.
Kari ei ollut tosiaankaan kännis etkö sä erota raukka edes sitä onko ihminen kännissä vai ei???
Kari ei mitään sönkännyt.
Kato kun Kansa huomenna sönkkää ja puollustelee tekemisiään mä en viitsi edes avata telkkaria kun
Kansa siellä sönkkää.
- ritu
Voi apuva. Minä kyllä tykkään Tappi Kansasta (tai ainakin sen argentiinalaistangoista), mutta sun hehkutukses sen puolesta saa aikaan allergisen reaktion. Elikkä ärsyynnyn, enkä ole varmaan ainut.
Hillitte ny hyvä ihiminen ittes.
PS Tykkään kyllä K. Jalkasestakin. (vai oliks sillä noin hassu sukunimi, näytti kirjoitettuna oudolta.) Niin ja M. Puputista tykkään.Enhän mä tässäkään viestissä Tapsaa mielestäni mitenkään hehkuttanut. Totesin vaan ,että hän on huomenna Stiller ja Hytönen-showssa.
- Järkimies
Justiinax kirjoitti:
Enhän mä tässäkään viestissä Tapsaa mielestäni mitenkään hehkuttanut. Totesin vaan ,että hän on huomenna Stiller ja Hytönen-showssa.
Tuollaista Hytöstä ja Stilleriä?.
- Revax
on kaikki itsekritiikittömät pöntöt samassa kuvassa.
Saas nähdä, kuka heistä on kaikkein pöntöin. - Nipsu
Tapsa oli hyvin edukseen tuossa haastattelussa. Oli tosi tyylikkään näköinenkin puvussaan.
Joonas Hytönenkin käyttäytyi fiksusti ja kyseli hyviä kysymyksiä.
Harmi vaan ,kun Tapsa ei lopussa laulanut Elvistä, vaan se joku nainen kävi siinä vonkumassa, jotain Elviksen biisiä. Tapsa oli hyvin edustavan ja tyylikkään näköinen ja oloinen tuossa haastattelussa. Joonas Hytönenkin oli kyllä hyvä.
- no jooo.....
Tyylikkyydestä voidaan olla montaa mieltä aukaisin tv sen verran että katsoin ja suljin pian Kansa istui kun tukkijätkä. Olikohan heittänyt tabut naamaan oli ihan sen olonen`???
- meikäläinen
no jooo..... kirjoitti:
Tyylikkyydestä voidaan olla montaa mieltä aukaisin tv sen verran että katsoin ja suljin pian Kansa istui kun tukkijätkä. Olikohan heittänyt tabut naamaan oli ihan sen olonen`???
Mun mielestä Kansa oli ihan karismaattisen näköinen. Oli laittanut oikein tumman puvukin.
Aika vakavan oloinen hän oli. Jännittiköhän sitä tuo haastattelu kovasti?
Mutta kyllä siitä huomas ,että laulaja on laulaja. Heti kun puhe kääntyi musiikkin ts.Elvikseen niin Tapsa tuntui innostuvan. no jooo..... kirjoitti:
Tyylikkyydestä voidaan olla montaa mieltä aukaisin tv sen verran että katsoin ja suljin pian Kansa istui kun tukkijätkä. Olikohan heittänyt tabut naamaan oli ihan sen olonen`???
PYH! Tapsa oli hyvin fiksu ja filmaattinen tuossa ohjelmassa taas.
- pyh...
Justiinax kirjoitti:
PYH! Tapsa oli hyvin fiksu ja filmaattinen tuossa ohjelmassa taas.
voi voi sua Justiinax reppana kun et oo fiksu etkä filmaattinen.
- Sini
Tapsa oli karismaattisen näköinen siinä lopussa, kun sillä oli sellainen hyvä ilme kertoessaan, kun hänen isänsä aikoinaan lopulta myönsi, että Kyllä se elviskin on laulaja.
Tapsa on aika hyvä tarinankertoja. Osaaa kertoa eloisasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset8410491Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen
"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu1418764Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti906057Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita
näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään604248Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut504210Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita
sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi804060Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään
mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät503709Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä
Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi673159Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin
ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali73107IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k672945