Miia olet todella, todella kaunis

ajattelin nyt vielä kerran kertoa sen tänne kun en muuten kerran voi.
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiitos kultaseni...ja kukakohan mua kaipaa?

Äänestä
  • Ei varmaan ollut sulle.

    Äänestä

  • Paitsi jos tuona kyseisenä päivänä katsottiin toisiamme tavallista pidempään, pitkästä aikaa...

    Äänestä

  • Kuvaile vähän tapaamista,missä asetelmassa?Meinaan itse kaipaan erästä älykästä herraa ja jotenkin tuntuu että hänkin mua mut ei olla päästy puheyhteyteen.

    Äänestä

Kiitos 😊

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhatunnustusko kirjoitti:

ajattelin nyt vielä kerran kertoa sen tänne kun en muuten kerran voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu