Mehtärahojen piilopaikka löytyi !!

Mehtärahat löytyivät P-ahon As.Oy:ltä varastamien lautakasojen välistä P-ahon mökiltä !!
P-aho vei AS.OY:n omistamat laudat aikoineen mökillensä "kuivumaan "...Nyt mehtärahat ovat löytyneet lautakasan välistä !!!

Kuka vei mehtärahat P-ahon varastamien lautojen väliin piiloon ???
27110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Niin, menkää etsimään rikollis P-ahon mökiltä...sieltä as.oy:n omistamien lautakasojen välistä....

Äänestä
  • Keksitkö tuon kun työnsit moppia perseeseen, kamalissa mulkun tuskissa? SEOlle et enää pääsekkään niin tekemään, porttikiellon takia...
    Käytitkö kavalletut metsä rahat huumeisiin?

    Äänestä

Hirvonen se jaksaa väittää faktaa fiktioksi ilman mitään todisteita ettei olisi kavaltanut metsä rahoja. Ainoa mitä se sönkkö saa sanotuksi on "Mitään ei ole kavallettu, siinä todiste" Hirvosen oma sana ei ole mikään todiste, sillä Hirvonen on tunnetusti patologinen valehtelija joka levittelee omia fantasioitaan homoseksistä, itseään mopin varrella tyydyttämisestä ja jakaa omia homokuviaan täällä. Nyt Markku niitä konkreettisia todisteita näkyviin, vai etkö pysty saatanan homosex?

Äänestä

Haista sinä Tomppa iso paskainen vittu ja pane se asunnon lämmitysvesijärjestelmä kuntoon.

Äänestä
  • Tomppa tekee mitä Tomppa haluaa. Tomppaa ei Hirvonen määräile ja tuu vittu sieltä talon nurkalta pois! Ihmisiä pelottaa kun aikuinen mies on pukeutunut minihameeseen ja myy itseään

    Äänestä

Onko ulosottomiehet saaneet jo Tompan kiinni??

Äänestä
  • Onko valkotakit saaneet jo Markun kiinni??

    Äänestä

Eivät ole valkotakit edes etsineet Markkua, mutta Tomppaa ulosottomiehet ovat etsineet !!

HAHAHAHAHAHAHAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHH

Äänestä
  • Kyllä on ulosottomiehet etsineet tomppaa....ulosottokirje oli laitettu vahingossa Hirvosen postilaatikkoon !!

    HAHAHAAHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAH

    Äänestä

  • missätomppa kirjoitti:

    Kyllä on ulosottomiehet etsineet tomppaa....ulosottokirje oli laitettu vahingossa Hirvosen postilaatikkoon !!

    HAHAHAAHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAH

    Nyt kyllä taisit rikkoa lakia joka koskee kirjesalaisuutta,kyllä oley hävytön vosu!

    Äänestä

  • tomppaherää kirjoitti:

    Nyt kyllä taisit rikkoa lakia joka koskee kirjesalaisuutta,kyllä oley hävytön vosu!

    Ei ole Hirvonen mitään lakia rikkonut...ei avannut ulosottovirastosta tullutta kirjettä.

    Äänestä

Mehtärahat ovat löytyneet P-ahon mökiltä !! Ne on lautakasassa piilotettuna !! Laudat P-aho varasti as.oy:ltä , vei muka kuivumaan mökilleen...HAAHAHAHAHAHAHAHAAHA
ovatko jo kuivuneet ?? HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAA
ps. löytäjä saa pitää rahat !!

Äänestä
  • Mistä on kavallettu matsärahat ?? Keneltä kuulit semmoisen perättömän huhun ??

    Äänestä

Mehtärahat ovat P-ahon mökillä, ne ovat siellä As.oY:ltä varastettujen lautojen uumenissa !!

HAHAHA AHAHAHAHAAHAHAHAAH

Äänestä
  • Ei saa valehdella, pysy totuudessa vitjamuna!

    Äänestä

Kyrvänsyylä hirvonen on, ja hintti paskannuuskija

Äänestä

Hirvonen otti väkisin s-marketin pihalla harrilta ainoon viinapullon ja joi yhdellä ryypyllä sen ja juoksi horjuen pakoon polttamansa pizzerian taakse, on se rosvo

Äänestä
  • Sehän tuntuu tekevän kaikenlaista elleskaappia siellä!

    Äänestä

Vai niin ?? Kuka kertoi valheen sulle ??

Äänestä
  • Ei niin...Mutta keneltä kuulit Hirvosen ottaneen väkisin s-marketin pihalla harrin ainoon viinapullon ?? Et kai vain levitä perättömiä valheita julkisessa mediassa ??

    Äänestä

  • Kuka kylillä puhui ???

    Äänestä

Äsken markku oli ottamassa poskeen alikulkutunnelissa joltain spurgulta

Äänestä

Mikä on markun sukunimi ??

Äänestä

Kyrvänsyylä on markun sukunimi

Äänestä

Tule tänne niin kerron, on mulla sen verran stondista, että sinulle umpi homoutta näytän!!BUAHHHAHHAAHAA

Äänestä

Mistä metsärahat on kavallettu ja milloin ??
Kuuntelen.................

Äänestä

Mistä mehtärat kavallettiin ??

Kuuntelen..................

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


eirikollinen kirjoitti:

Mehtärahat löytyivät P-ahon As.Oy:ltä varastamien lautakasojen välistä P-ahon mökiltä !!
P-aho vei AS.OY:n omistamat laudat aikoineen mökillensä "kuivumaan "...Nyt mehtärahat ovat löytyneet lautakasan välistä !!!

Kuka vei mehtärahat P-ahon varastamien lautojen väliin piiloon ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu