Siis, oon tyttö, ja mun kaikil kavereil on poikkis... Ja mua ahdistaa kun mul ei oo.. Kuten tarkkasilmäisen ovat huomanneetkin, erosin juuri hyvästä "ystävästä.. (Pojasta) ja olen masentunut.. En ole nähnyt häntä viikkoon.. Haluaisin siis poikaystävän niin kovasti!!! Mutta en tiedä olenko valmis? Ajatuskin poikaystävästä puistattaa.. Mutta siltiiiiii!!! Auttakaa! En tiiä mitä pitäs tehä? Täs tietoi musta jos jotakin kiinnostas..
Olen tyttö
En käytä meikkiä.. Vielä ;)
Olen 05 (eli 5 luokalla)
Olen 11 vuotta, ja 9 kuukautta
Haluan poikaystävän
Painan jotain 50-52kg
Olen 160 cm pitkä
Olen energinen, nauran helposti ja ihastun ehkä liiankin helposti ;)
Harrastan kilpatasolla voimistelua
Asun joensuussa
Siinä joitakin juttuja musta... Ja yks asia vielä.. En oo ettimässä poikkista....:/ mut haluun neuvoja.. Kiitän jo valmiiksi kaikkia asiallisesti vastanneita🙃
Haluaisin EHKÄ poikaystävän
12
149
Vastaukset
- Perusperjantai
Vaikutat vitun lapselliselta, elä ihmeessä mene etsimällä etsimään poikaystävää kun tuossa kehitysvaiheessa ei edes tiedetä mitä eroa on kaveruudella ja seurustelusuhteella.
Voi helv.. 05??
- Eiperkele
Sitähän minäkin...
- NuorilleLuotettavaaApua
05 eli suurinpiirtein 5-8v?? (Osaan oikeesti laskee mut 11v ei pitäs olla mitään asiaa internettiin)
- Vammaset
Kiitos todella paljon auttavista kommenteista!😒
- NuorilleLuotettavaaApua
Haukuks kehareita?
- Nytäijähei
Eikö kehari oo enemmänki haukkuma sana vammaisille
Nytäijähei kirjoitti:
Eikö kehari oo enemmänki haukkuma sana vammaisille
Kehari = kehitysvammainen
Eli tyhmä ihminen.
- mikolat
Mitä nyt iternettinn pääsyssä on erikoista sinne nyt pääsee kaikki .Jota jokin asia kiinosttaa niin pääeset sinäkin sinne ei ole mitään väliä mitä haet.Ei ole mitään väliseinää joka eroitaisi sinut internetistä.
- Kiinostunupoika
Kik? Voin tul ainaki juttelee...
- joo.oon.04
"poikkis" :D No jaa, sullahan ei mitään kiirettä todellakaa oo, mut miks haluut sen poikaystävän? Vaan koska ryhmäpaine? jjuu, sanon vaa että älä oo masentunu koska ei kuulostalu että sulla olis siihe tarvetta. Äläkä valita ettei sul oo sitä poikaystävää, kylsä voit seurustella jos haluut mut kuulostaa vähä siltä ettei sulla mikää kiirekkää oo :D
En tuomitse
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648