lujaa menee....

Ilta on nuori ja mulla on hyvä mieli :) eilisen fiilis jatkuu
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mekin ollaan vielä nuoria ;) Eilisillan tunnelmat oli kyllä todella mahtavat ja se yöreissu, herääminen siihen, kun saan mojovan pusun suulle. Aika jännää. Ihana kohdata kaltaisensa :)

Äänestä
  • Onneks mä en oo saanu pusuja, Ton telepatia vaa allekirjoitan

    Äänestä

Kiva otsikko.. ja ensimmäinen adventti kohta, niin saa veisata halle lujaa..

Äänestä

Se on hyvä, että depiksesi on poissa, silloin kun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kumpikampi kirjoitti:

Ilta on nuori ja mulla on hyvä mieli :) eilisen fiilis jatkuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu