Nii että mä huomasin viikko sitte että ku olin metässä kävelemässä ni näin suden ja lähin juoksde karkuu mutta sitte yhtäkiä housut tippu ja kaaduin ja sit kerkesin näkemään sen suden hyökkäävän ni se hyppäs suoraa päälle ja raiskasi ja sain erektion ja sitten se yhtäkkiä katos.
Parin viikon päästä mua rupes kiinnostaa sudet iha pirusti ja rupes tekee mieli lihaa ja menin samaan paikkaan mettää sen toivossa että löytäisin sen suden mutta ei siel ollu mitää.
Ja sitku olin kävelemässä takasin kotiin näin sen saman suden ja sillä oli valkonen piste päässä ja se vaikkutti jotenkin ihmismäiseltä ja mukavalta enkä pelänny yhtää.
Oon 14 v poika Ja asun siis tuusulassa mummun ja vaarin kanssa. He eivät vielkää tiedä että oon ihmisusi koska meen aina yöllä ikkunasta tapaamaan sitä sutta ja ois kivaa jos tapaisin jotain muitakin susia.
En haluu sit kuulla mitää hemmetin jeesusjuttuja enkä jonneja ketkä väittää että ihmisusia ei oo.s
Oon ihmisusi
Susisaastaa
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1673447- 152096
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2231490Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701241- 441211
- 371121
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381063Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke1361031- 47994
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.39974