Nyt olen sortunut ns. kyttäämiseen mutta onkohan tuossa kunnallislehden vanhassa talossa tai siinä lähellä asuva rouvashenkilö mielenterveysongelmainen tai kehitysvammainen?
Sellainen lyhyt, tukeva, silmälasipäinen rouva joka kuvailee ihmisiä ja asuntojakin. Rikoshan tuollainen olisi mutta ei viitsi kaikesta viranomaisille ilmoittaa. Varsinkaan kun tuli sellainen fiilis ettei rouva ehkä käy ihan kaikilla pytyillä.
Hyvin outo rouvashenkilö
töllistelijä
4
315
Vastaukset 4
- selkeehäirintä
Sut on nähty,lopeta jo se kyttääminen.
- jajuoruämmiäkans
Paimiossa niitä kyttääjä rouvia riittää.
- pahempitoistakumpikinon
Ja kauheesti on myös rouvankyttääjiä,ne on pahimpia,koskaan ei tiedä mikä niil on mieles....
- jäykkäniskat
Vanha totuus on.Ne kyttääjäät luulee aina,että heitä kytätään.
Kas kun niiden pää käskee niin ajattelemaan,ja kääntämään omat ajatukse oikeaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 116719
- 77673
- 48648
- 46573
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39566- 60542
Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71516- 26471
- 52444