Onks huaris käyminen rikos?

Ois kiva saada ees jouluks pilluu..
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Seksin ostaminen on lain mukaan rikos. Tosin siitä jää harvoin kiinni, näin uskoisin. Ei ole myyjän etu kertoa kenellekään.

Äänestä
  • En sitten varmaan tee sitä. Viinapullon voi kaveriks ostaa.

    Äänestä

Maksuttoman huoran kanssa ei ole rikos.

Äänestä

Ei se ole rikos. Hyvää tekee tukea naisia taloudellisesti.

Äänestä

Pahin rikos maan päällä, sehän nyt saatana ei vaan käy että jussikin saa välillä tussua

Äänestä

Kyllä. Että kädelle vaan, kuten ennenkin.

Äänestä

Siinä yhdynnässä voi siirtyä huonot energiat koska asiakkaita on useita ja tunnepuoli usein negatiivinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edeskertaalleen kirjoitti:

Ois kiva saada ees jouluks pilluu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu