Narssulle VAIN YKSI kysymys

Montako kymmentä VARASTETTUA tietokoneen raatoa olet heittänyt Kymijokeen?
1969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Narsulle on esitetty aikaisemmin neljä kysymystä, mutta ei vaan supertrolli ole vastannut niihin eikä tähän yhteenkään. Trollata osaa muttei vastata aitoihin kysymyksiin.

Äänestä
  • Narsu löi nyrkillä naista päähän. Onko se isän syytä?

    Narsu on saanut lähestymiskieltoja paljon. Onko se Erkin vika?

    Narsun nainen lähti toisen miehen matkaan. Onko se Jorman vika?

    Narsu tuomittu useista rikoksista. Onko se Hirvosen syytä?

    Äänestä

Anteeksi mutta en ymmärtänyt kysymystä. Voitko ystävällisesti kysyä uudestaan niin yritän vastata.

Äänestä
  • Nyt kysyin uudestaan montako tietokonetta varastit ja kuoret heitit Kymijokeen?

    Äänestä

  • Rikosta selvitellään.

    Äänestä

  • Kitsoilija se on kun ei selvitä tilannettaan.

    Äänestä

  • Kymijoenpohja kirjoitti:

    Nyt kysyin uudestaan montako tietokonetta varastit ja kuoret heitit Kymijokeen?

    Tuon virkkeen loppuun ei kuulu kysymysmerkki vaan piste.

    Äänestä

Hyppää sinne jokeen tutkimaan asiaa

Äänestä
  • Asiaa tutkitaan. Ja kaikki tulee eteen ajallaan.

    Äänestä

  • Kysyn vaan?

    Äänestä

Lalalaaaaa laaa laa miä vaan nauran ja laulan, on niin ihanaa heittää tietokoneen kuoria jokeen ja ihanasti narssuilen ja uusi peräkärryllinen kuoria on jo menossa samaan kohtaa jokea. Siitä saa ottaa kuka haluaa.

saitko nyt vastauksen kysymykseesi rakas?

Äänestä
  • Narssu ei osaa nauraa, ei ymmärrä huumoriakaan. Se on varma että joen pohjasta löytyy narssun heittämiä koneen kuoria, jotka on varastettuja. Pakko oli piilottaa ne poliisilta ettei jää kiinni varkauksista.

    Äänestä

Narssu vastaa vain alapääjutuilla. Yhteenkään asiakysymykseen ei osaa venkula vastata.

Äänestä

Vastaan mielelläni jos kysymys on asiallinen. Kysypäs nyt uudestaan.

Äänestä
  • Aloite on asiallinen ja vastaa siihen ja se on kysymys jos osaa lukea.

    Äänestä

Itsenäisyyspäivää trolleille.

Äänestä
  • Ei vain tule vastausta? Siinä se tyyppi Narssu nähdään. Lupaa, mutta ei vastaa.

    Äänestä

En muista ihan tarkkaan mutta äkkiseltään miä voisin sanota että melko tarkkaan jotain 90. Kysykää lisää asiallisia kysymyksiä.

Äänestä

Mitä!? Eikö se ollukkaan 300 niin kuin piti olla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roisto-kaikin-puolin kirjoitti:

Montako kymmentä VARASTETTUA tietokoneen raatoa olet heittänyt Kymijokeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu