paha ihminen? :(
Oonks mä susta
oletkovihainen
19142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Sinähän sen itse sanoit. Valitettavasti en tajunnut kysyä, että mitä sillä tarkoitit. En ole mistään vihainen, kokemus kokemuksien joukossa.
kyrpänaama perkele. Vihaan sua.
Kyllä!
ethän voi itsellesi mitään, olet se mitä olet, etkä muutu vaikka joku sitä yrittäisi. :)
Kun et osaa erottaa oikeaa väärästä, se on sinun häpeäsi.
Vain pettynyt ja yllättynyt käytöksestä.
Tiedät olevasi, muuten et kysyisikään. Tiedät tehneesi pahoin jollekulle.
Ehkä tuotin pettymyksen mutta koskaan tahallaan en tahtonut loukata.
mites sä selität ne vuosien leikkimiset palstojen naisten kanssa? mitäs se sit oli jollei tahallista vai pakottiks joku sut siihen ja samaahan sä teet koko ajan , halvatun vieraat ihmiset on muka tärkeitä. jos sulla on oikeesti tärkeetä ihmistä niin mieti vähä tätä kaikkee sen silmin. se pellehän sä oot.
Just joo, sehän oli vain leikkiä.
Ei mun puolelta ainakaan ollut.
vuosien leikit takana eikä muka ollu leikkiä, kuka siinä taas leikkii.
Säkin luulet puhuvas? Tiedä mistään mitään.
hannupellehän se siinä on .
se asenne miten sä kohtelet. sulla on manipuloiva tyyli josta saa sen käsityksen ettei sun tarvii selitellä ikinä mitään. kun sä vaan nyt oot sellanen. eli liian hyvin tietoinen itsestään.
Oletko edes kysynyt?
ai kysynyt sitä onko tuollainen kun kerroin? eikö tässä ketjussa aloittaja itse sitä kysynyt? jännä kysymys nyt taas tämäkin kommentti..
Tule mitään selittämään jos et ensin kysy, miksi?
En pidä ketäään pahana. Oon vaan väsynyt täällä käymiseen. Ehkä myös vähän pettynyt siihen, ettei tästä nyt enää tullutkaan mitään. Vaikka mikään ei ole myöhäistä edelleenkään, oon sisimmässäni aika luovuttanut jo. Humalassa vielä avaudun täällä, mutta toivottavasti se menee ohi. Hän löytää vielä hyvän naisen ja minä hyvän miehen. Sääli että ei saatu toisiamme. Oltaiskin varmaan oltu liian täydellinen pari. Jengi ois ollut kateudesta vihreitä, ehkä siinä on syy. Hyvä ihminen hän* on. Ikävä jää <3